ثبت نام حضوری

آکادمی هنرهای نمایشی و موسیقی آواز سکوت

تنها مرکز اعطای رزومه بین المللی و کارت مربیگری در نجف آباد

جهت ثبت نام حضوری می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 21 به آدرس نجف آباد – خیابان فردوسی شمالی – تقاطع نوبهار – سه راه بسیج مراجعه فرموده و با  تکمیل فرم ثبت نام در رشته مورد علاقه خود آموزش ببینید .

همچنین در صورت مشکل در انتخاب ساز جهت آموزش و همچنین خرید ساز میتوانید از طریق پیام آنلاین وبسایت یا شماره گیری 09364929190 و 03142624120 به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

برای ثبت نام آنلاین میتوانید روی لینک ثبت نام آنلاین کلیک کنید . 

مقررات آموزشی موسسه

آموزش هر دوره خصوصی و عمومی میباشد که دوره های موسیقی کودک و بازیگری عمومی و سایر رشته ها خصوصی برگزار می شوند.

تبصره ۱: هر ترم آموزشی شامل 12 جلسه میباشد که در جلسه آخر، جهت ثبت نام ترم جدید، هنرجو درخواست خود را به اطلاع آموزشگاه رسانده و شهریه ترم جدید را پرداخت می نماید ، در صورت عدم اطلاع هنرجو به آموزشگاه ساعت تخصیص یافته به هنرجو لغو می گردد و هنرجوحق هرگونه اعتراضی را بدین وسیله از خود سلب می کند.

ماده ۳: نحوه پرداخت شهریه

۱-۳) پرداخت شهریه بر اساس توافق طرفین به دو صورت : تمام نقد (یکجا) و یا اول هرماه جلسه های همان ماه را تسویه نمایند ، که آموزشگاه موظف است در قبال دریافت وجه به هنرجو رسید تحویل دهد.

۲-۳) در صورت عدم پرداخت شهریه در زمانهای مقرر ، آموزشگاه میتواند از حضور هنرجو در کلاس یا کارگاه آموزشی ممانعت به عمل آورد.

۳-۳) از تاریخ تنظیم این تعهدنامه در صورتی که هنرجو به هر علتی از تحصیل در آموزشگاه و شرکت در کلاس منصرف و یا توانایی شرکت در دوره ای را نداشته باشد، تحت هیچ شرایطی شهریه دریافتی توسط آموزشگاه ، به هنرجو مسترد نخواهد شد.

۴-۳) آموزشگاه از زمان پیش ثبت نام موظف است ظرف مدت یک ماه دوره مربوطه را برگزار نماید، پس از پایان مهلت مذکور و در صورت درخواست هنرجو، آموزشگاه موظف است میزان مبلغ شهریه دریافت شده از هنرجو را عودت نماید.

ماده ۴: تعهدات هنرجو

۱-۴) در صورتی که هنرجو عمدا یا در اثر سهل انگاری و یا به علت عدم توجه به دستورات مربی و مقررات کارگاهی و غیره خساراتی به سخت افزارهای تجهیزات، لوازم اندازه گیری، تابلوهای آموزش، سازهای آموزشگاه، ابزار، ساختمان و سایر وسایل و اموال آموزشگاه وارد کند، موظف است خسارات را مطابق تشخیص و برآورد آموزشگاه در همان روز جبران نماید.

۲-۴) هنرجو موظف است از بحث یا عنوان کردن هر گونه مباحث غیر فنی و یا مطالبی که با برنامه درسی ، اهداف و شئونات آموزشگاه مغایرت داشته باشد جدا خودداری نماید.

۳-۴) هنرجو موظف است کلیه ضوابط اجتماعی ، اخلاقی و شئونات اسلامی را در محیط آموزشگاه رعایت نماید .

۴-۴) غیبت موجه هنرجو (که در برگه های آمار حضور و غیاب کلاس مربوطه منعکس و درج می گردد) جزء زمان آموزش اجرا شده از موضوع این تعهدنامه منظور می شود و آموزشگاه تعهدی مبنی بر جبران مباحث تدریس شده نخواهد داشت. همچنین در صورتی که میزان غیبت هنرجو بیش از ۳ جلسه باشد، آموزشگاه مختار است که بدون استرداد هیچ مبلغی از حضور هنرجو در کلاس جلوگیری نموده و هر گونه اعتراضی را به این وسیله از خود سلب می کند
۴-۵) هنرجو می باید رأس ساعت شروع به محوطه آموزشگاه وارد و بلافاصله پس از پایان جلسه آموزشی، محوطه آموزش را ترک نموده ، و از هر گونه رفتار سوء یا هرگونه بی انضباطی و اختلال در کلاس ها یا کارگاهها خودداری نماید. در غیر این صورت آموزشگاه مختار به اخراج هنرجو و حذف مابقی شهریه هنرجو باشد، و بدین سبب هنرجو حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.


۴-۶) ساعت اعلام شده به هنرجو، زمان حضور وی در آموزشگاه بوده و بعضا به دلیل موارد آموزشی، تأخیر در شروع کلاس محتمل می باشد.


۴-۷) ساعت و روز برگزاری کلاسهای آموزشی، با توجه به فعالیت اجرایی اساتید ( از قبیل اجرای کنسرت، کارگاههای آموزشی و...)، می تواند در حین دوره با هماهنگی اساتید و آموزشگاه تغییر یابد که در ازای آن جلسه، کلاس جبرانی برای هنرجو برگزار می شود.

۴-۸ ) هنرجو موظف است تکالیف درسی که از طرف مربی آموزشگاه به او داده میشود را انجام داده و مطالب آموزشی تدریس شده را مطالعه نماید و از طرح سوالات بی محتوا و متوقف کننده برنامه اصلی کلاس پرهیز نماید، در صورت عدم تمرین و ارائه مطالب فراگیری شده، با توجه به طرح درس و پیوستگی مطالب آموزشی، این حق برای استاد محفوظ است که از ارائه درس جدید و ادامه کلاس همان روز خودداری نماید. (تنها استاد میتواند به صلاحدید خود مباحث جلسه قبل را برای هنرجو مرور کند)


۴-۹) سایر مقررات و شرایط قانونی شامل مقررات کار در کارگاه و آزمون و ... که در تعهدنامه ذکر نشده، می بایست از سوی آموزشگاه به هنرجو اطلاع رسانی شود و لازم الاجرا است.

۴-۱۰) هرگونه هماهنگی جهت برگزاری کلاس، ساعت آموزشی، شهریه و سایر موارد فقط از طریق دفتر آموزشگاه صورت می گیرد و در صورت هماهنگی موارد ذکر شده با اساتید، توسط آموزشگاه ترتیب اثر نخواهد گرفت.

۴-۱۱) هنرجو موظف است در هنگام ثبت نام از صحت شماره تلفن های ثبت شده برای وی اطمینان حاصل نماید. به دلیل اینکه کلیه اطلاع رسانی ها تنها از طریق پیامک صورت می گیرد و در صورت عدم دریافت پیام مراتب را سریعا به اطلاع آموزشگاه برساند در غیر این صورت حق هرگونه اعتراض از سوی هنرجو سلب می گردد.

۴-۱۲) در صورت بروز مشکل برای برگزاری کلاس از طرف مربی مربوطه و عدم فعالیت مربی در آکادمی به هر دلیل، آموزشگاه ادامه ترم آموزشی هنرجو را با مربی جدید برگزار می کند و هنرجو حق هرگونه اعتراضی را بدین سبب از خود سلب می کند.

۴-۱۳) زمان اختصاص یافته برای کلاس های خصوصی (یک نفره) بین ۲۵ دقیقه تا ۳۰ دقیقه است. در صورت اتمام مبحث آموزشی طبق رپرتوار آموزشی آن جلسه، ممکن است مبحث کلاس زودتر از زمان مقرر کلاس آموزشی هنرجو به اتمام برسد (پایان یابد و استاد در این شرایط، پس از پاسخ به سوالات مرتبط هنرجو می تواند کلاس را پیش از اتمام زمان کلاس (زودتر از ۲۵ دقیقه) خاتمه دهد و هنرجو حق اعتراض از بابت باقیمانده زمان کلاس
خود ندارد.

۴-۱۴) شرکت در کلاس ها برای هنرجو الزامی است در صورتی که با اطلاع رسانی آموزشگاه به هنرجو در مورد برگزاری کلاس ها بصورت آنلاین، عدم شرکت هنرجو در کلاس به منزله یک جلسه آموزشی است و کسر هزینه برای هنرجو به همراه دارد و بدین وسیله هنرجو حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند.

ماده ۵: روزهای کاری آموزشگاه ، غیبت های مجاز و مرخصی

۵-۱ ) آموزشگاه در تعطیلات رسمی و جمعه ها تعطیل می باشد و سایر موارد در صورت فعالیت و یا عدم فعالیت آموزشگاه اطلاع رسانی می شود.

۵-۲) در زمان برگزاری امتحانات مدارس و دانشگاه ها کلیۂ کلاسهای آموزشی برگزار میشود و هنرجو در صورت تداخل امتحانات با کلاس های آموزشی، جهت مجاز نمودن غیبتهای خود باید با ارائه برنامه امتحانی چاپی خود حداکثر یک هفته قبل از شروع کلاس آموزشی، مراتب را به آموزشگاه اطلاع دهد و با توجه به صلاحدید آموزشگاه، روزهای مجاز هنرجو تعیین می گردد.

۵-۳) در صورتی که هنرجو به علت شرایط کاری ، تحصیلی ، امراض صعب العلاج ، فوت اقوام و سایر مواردی از این دست، نیاز به مرخصی بیش از ۱ جلسه آموزشی یا بیشتر داشته باشد، درخواست خود را به دفتر آموزشگاه اعلام کرده و با صلاحدید آموزشگاه ضمن حذف ساعت تخصیص یافته به هنرجو و حفظ شهریه پرداختی، تا اطلاع رسانی بعدی توسط هنرجو، مرخصی (غیبت مجاز لحاظ می گردد.

تبصره ۲: درخواست مرخصی بایست به صورت کتبی و حداکثر ۲۴ ساعت قبل از برگزاری کلاس باشد، در صورت ارائه با اعلام درخواست در روز برگزاری کلاس، برای هنرجو غیبت محاسبه می شود.

تبصره ۳: محاسبه شهریه باقیمانده هنرجو برای برگزاری کلاس جدید (بعد از زمان مرخصی هنرجو) در صورت افزایش شهریه کلاس ها با تغییر هزینه های دوره جدید، محاسبه می شود و هنرجو برای برگزاری کلاس جدید باید مابهاء التفاوت شهریه را پرداخت کند. ماده ۶: این تعهدنامه مشتمل بر ۶ ماده و ۳ تبصره می باشد ، که توسط هنرجو خوانده شده و متعد به اجرای مفاد آن میباشد.